Telewizja

Jeżeli Twoja stacja telewizyjna nie posiada własnego „działu synoptycznego” przygotowującego codzienne komunikaty, prognozy i ostrzeżenia pogodowe, to dzięki współpracy z nami możesz go mieć - skontaktuj się z nami, my to zrobimy !
Możesz nam zaufać, bo mamy wieloletnie doświadczenie (nieprzerwanie od 2002r.) w przygotowaniu i przekazywaniu do stacji TV precyzyjnych prognoz pogody dla obszaru Polski, województwa i dowolnie wybranego obszaru.
Aby profesjonalnie zaprezentować prognozę na ekranie, mamy dla Twojej stacji przygotowane podkłady map, tabele i filmy, które sprawią, że prezentowana pogoda będzie czytelna, zrozumiała i dobrze odbierana przez widzów.
Jeżeli to co powyżej zaproponowaliśmy to mało - do zestawu prognoz, map, tabel i filmów dołożymy aktualne dane pogodowe (24/7), kalendarium danego dnia, obrazy satelitarne, radarowe i wyładowań atmosferycznych oraz udostępnimy zestaw prognoz numerycznych, które automatycznie pobierane z naszego serwera pozwolą stworzyć na firmowej stronie www własny serwis pogodowy.
Jeżeli jeszcze nie masz dostępu do profesjonalnych prognoz pogody lub chcesz cos zmienić w swojej TV – skontaktuj się z nami !
Spersonalizowana prognoza zagwarantuje zadowolenie widzów, co z pewnością wpłynie na polepszenie oglądalności stacji.
A przecież o to chodzi, dzwoń śmiało !

Mówi się, że pogodę oglądają wszyscy, więc zadbaj o to, aby właśnie oglądano Twoją pogodę – my Ci w tym pomożemy.