Radio

Na wstępie należy zaznaczyć, że w zabezpieczeniu meteorologicznym rozgłośni radiowych mamy długoletnie doświadczenie, nieprzerwanie od 2002 roku nasze prognozy pogody trafiają do stacji o zasięgu ogólnokrajowym, regionalnym i lokalnym.

Spośród wszystkich mediów, to właśnie radio jest najszybszym i najbardziej masowym „przekaźnikiem” informacji, zatem każde (w tym również to Twoje) musi mieć indywidualne i odpowiedzialne zabezpieczenie meteorologiczne.
Jeżeli jeszcze takiego zabezpieczenia nie masz, lub chciałbyś je zmienić, to skontaktuj się z nami.
Od nas otrzymasz całodobowy serwis pogodowy, w którym znajdziesz aktualne warunki pogodowe (24/7), prognozy tekstowe, prognozy numeryczne i graficzne, zdjęcia satelitarne i obrazy radarowe, kalendarium danego dnia oraz najważniejsze, zapewnimy Ci ciągły system ostrzegania o niebezpiecznych zjawiskach pogody.
Wszystko to pojawi się w dedykowanym Twojej rozgłośni serwisie pogodowym (opartym na www), do którego poprzez login i hasło będą mieli dostęp tylko pracownicy Twojego radia.
Dodatkowo do Twojej dyspozycji będzie dyżurny synoptyk, który zawsze odpowie na pytania dręczące Ciebie i Twoich słuchaczy – kiedy ?, gdzie ? i dlaczego ?

Jeżeli taka forma zabezpieczenia meteorologicznego odpowiada Twojej rozgłośni, to znaczy, że musimy podjąć współpracę, zapraszamy !

Gdybyś jednak stwierdził, że powyższa propozycja, to mało - dołożymy jeszcze pełen zestaw prognoz numerycznych, który automatycznie pobierzesz z naszego serwera i na bazie którego na firmowej stronie www będziesz mógł stworzyć swój własny serwis pogodowy.

Jeżeli nasza oferta sprawiła, że nieco inaczej spojrzałeś na pogodę w swojej rozgłośni, to skontaktuj się z nami.
Przekażesz nam swoje oczekiwania, my na ich bazie spersonalizujemy usługę i już jutro możemy rozpocząć współpracę – satysfakcja gwarantowana !

Oczywiście jeżeli Twoja stacja jest zrzeszona w grupie/spółce medialnej, to nic nie stoi na przeszkodzie, alby zabezpieczeniem meteorologicznym objąć całą grupę/spółkę, dedykując każdej z rozgłośni oddzielny/indywidualny panel pogodowy – będziesz chciał o tym porozmawiać ?, śmiało dzwoń.