Portale internetowe

Jeżeli portal (internetowy serwis informacyjny), to oczywiście z prognozą pogody, a jeżeli ma być wiarygodny, to musi posiadać serwis pogodowy z jak najwyższą sprawdzalnością i niezawodnością.
Spełniając oba powyższe warunki dla internetowych serwisów informacyjnych przygotowaliśmy ofertę prognoz numerycznych opartą o najnowsze, światowe technologie.
Tak wysoki poziom świadczonych usług zawdzięczamy codziennej dbałości o aktualizację najnowszych trendów zapewniając naszym klientom ciągłe utrzymywanie się w nurcie światowych nowości informatyczno-meteorologicznych.

Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszymi trendami i osiągnięciami w meteorologii numerycznej - skontaktuj się z nami. Zapoznamy Cię z naszymi możliwościami, wspólnie spersonalizujemy Twoją usługę i gwarantujemy, że znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Właśnie dla takich portali internetowych jak Twój proponujemy zestawy prognoz numerycznych w formacie plików XML, które pobierzesz automatycznie z naszego serwera od 1 do 4 razy na dobę.
W pliku znajdziesz prognozę wszystkich wybranych parametrów, na wyznaczoną przez Ciebie ilość dni. Wybierzesz również krok czasowy dla prognoz (np. prognoza na każdą kolejna godzinę) i przedstawiasz nam listę lokalizacji pamiętając, że możesz wybrać dowolne (z całego świata) w nieograniczonej ilości.
Cała zawartość pliku XML będzie logicznie i przejrzyście „poukładana”, a dostarczone słowniki zapewnią jej bezbłędne „rozkodowanie”.

Oczywiście, jeżeli chcesz aby Twój portal internetowy był wzbogacony o informację meteorologiczna, to dodatkowo możemy dostarczyć aktualne warunki pogodowe z obszaru Polski i Europy (24/7), a prognozę na najbliższą dobę „ubrać” w prostą i czytelną prognozę tekstową.
Słowem jesteśmy otwarci na każdy pomysł i wspieramy każdą inicjatywę, która odróżni Twój serwis od innych.
Chcesz, aby jeszcze częściej zaglądano na Twój portal ? – zgłoś się do nas.