Farmy wiatrowe

Elektrownie wiatrowe to urządzenia wytwarzająca energię elektryczną przy pomocy generatorów (turbin wiatrowych) napędzanych energią wiatru.
Powyższa definicja jest zrozumiała i jednoznaczna, jednak jeżeli zadamy sobie pytanie, ile jutro, pojutrze będziemy mogli wytworzyć energii elektrycznej z każdej (z osobna) elektrowni wiatrowej ?, to musimy zaufać meteorologom i podeprzeć się prognozą.
Zatem jeżeli poszukujesz na rynku prognoz kierunku i prędkości wiatru na wysokości Twoich turbin wiatrowych, to dobrze trafiłeś, bo w prognozie tych parametrów jesteśmy najlepsi i sprawdzeni, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w codziennym przekazywaniu prognoz wiatru dla farm wiatrowych rozmieszczonych na sporym obszarze naszego kraju.
Skontaktuj się z nami, podaj nam położenie geograficzne farm wiatrowych lub pojedynczych „wiatraków”, wysokość ich turbin i to w zasadzie wszystko.
Pozostanie tylko do ustalenia:

  • ile razy na dobę chciałbyś otrzymywać prognozę?
  • z jakim krokiem czasowym mają być prognozowane parametry wiatru (proponujemy prognozy co jedną godzinę, czyli 24 prognozy na dobę) ?
  • i w jaki sposób i w jakiej formie chciałbyś otrzymywać prognozy?

Posiadając powyższe dane odpowiednio skonfigurujemy usługę i już od jutra możemy rozpocząć współpracę.

Należy Ci się jeszcze informacja, że nasze prognozy wiatru dedykowane farmom wiatrowym obejmują obszar całego świata i całej Europy, w tym Polski i oczywiście całego Bałtyku, zatem dla nas nawet ta najbardziej wymyślna lokalizacja nie jest przeszkodą, aby udzielić Ci precyzyjnej i profesjonalnej prognozy kierunku i prędkości wiatru.

Skorzystaj z naszych usług, a już nie będziesz musiał „w ciemno” szacować zysków i strat - teraz tylko pobierzesz prognozę, do algorytmu podstawisz odpowiednie dane i wszystko wiesz - warto ? - skontaktuj się z nami.
Współpracujemy z szeregiem firm z branży, teraz czekamy na Ciebie.