Drogowcy

Jak co roku wraz ze zbliżaniem się okresu zimowego do zimy przygotowują się służby drogowe. Pytanie, czy wystarczy zgromadzić odpowiednia ilość piasku, soli i odpowiedniego sprzętu, tak aby po raz kolejny nie „zaskoczyła” nas zima ?
Aby móc odpowiednio szybko zareagować wskazanym jest, aby każda służba drogowa posiadała odpowiednie zabezpieczenie meteorologiczne.
Jeżeli Twoja firma zajmuje się zimowym utrzymaniem dróg - nie mogłeś trafić lepiej, bo w ofercie posiadamy pełen serwis pogodowy dedykowany dla Twojej firmy.
W naszym serwisie znajdziesz aktualne warunki pogodowe ze stacji pomiarowych, tekstowe i graficzne prognozy pogody, system ostrzegania o przewidywanym pogorszeniu pogody oraz serwis zdjęć satelitarnych, obrazów radarowych i map wyładowań atmosferycznych.
Słowem wszystko co pozwoli Ci obserwować pogodę w Twoim rejonie będziesz miał w jednym miejscu.
Oczywiście całość działa w systemie ciągłym 24h/dobę , 7dni w tygodniu.
Natomiast jeżeli będziesz potrzebował jakichkolwiek dodatkowych informacji - do Twojej dyspozycji będzie dyżurny synoptyk, który zawsze służy pomocą.

Poza bezpośrednim zabezpieczeniem meteorologicznym możemy dostarczyć prognozy numeryczne dla całego Twojego obszaru. Wybierzemy siatkę, oszacujemy parametry, wyznaczymy krok czasowy dla prognoz i skonfigurujemy usługę. Całość „ubierzemy” w plik XML, nasze serwery skomunikują się z sobą i przekażą sobie plik z prognozą. U Ciebie na serwerze odpowiednie „słowniki” rozkodują XML i dalej to już proste – w dowolnej formie (map, wykresów, tabel, …) będziesz mógł zobrazować prognozę na dowolnym stanowisku, dowolnym nośniku i w dowolnym miejscu.

Jeżeli właśnie tak sobie wyobrażałeś działanie systemu zabezpieczenia meteorologicznego, to znaczy, że rozumiemy się i mamy takie samo podejście do tematu, a zatem zapraszamy do współpracy.
Gwarantujemy, że po jednym zimowym sezonie dojedziesz do wniosku, że warto było nam zaufać, czekamy na Twój kontakt.
Zapraszamy do współpracy.