Ciepłownictwo

Wprowadzenie „automatycznych pogodynek” na wejściach do blokowych i osiedlowych węzłów ciepłowniczych sprawia, że tylko racjonalna produkcja lub przewidywany, dobrze oszacowany zakup energii cieplnej pozwoli wygenerować zyski i uniknąć strat.
Zatem, aby racjonalnie gospodarować ciepłem niezbędne jest posiadanie „specjalistycznych” prognoz pogody, które umożliwią określenie zapotrzebowania na ciepło na kolejne dni.

Jeżeli Twoja firma poszukuje właśnie takich „specjalistycznych” prognoz pogody, to dobrze trafiłeś - dla firm branży ciepłowniczej proponujemy prognozy właśnie tych parametrów, które nie tylko przekazują informacje o tym, czy będzie „zimno”, czy „ciepło”, ale również mają decydujący wpływ na proces ogrzania/wychłodzenia budynków w okresie zimowym.
Prognozy, jakie proponujemy, to „najwyższa światowa półka”, po pierwsze - posiadają najwyższy stopień sprawdzalności i po drugie - są wyjątkowo dokładne, ponieważ dla prognozy każdego parametru krok czasowy to jedna godzina, czyli prognoza „godzina po godzinie” przez 24h na dobę.

Jeżeli takich prognoz pogody potrzebujesz, to już dzisiaj skontaktuj się z nami – ustalimy listę parametrów i skonfigurujemy usługę.
Całość prognozy zapiszemy w pliku XML, nasze serwery skomunikują się z sobą i przekażą sobie plik z prognozą. U Ciebie na serwerze odpowiednie „słowniki” rozkodują XML i dalej to już proste – wyniki prognozy „wrzucisz” do algorytmu i w wyniku otrzymasz prognozę wielkości produkcji/zakupu energii cieplnej – proste, prawda ?
Zatem nie czekaj, skontaktuj się z nami już dzisiaj, a już nigdy więcej nie będziesz musiał zastanawiać się czy nie przeszacowałeś lub nie doszacowałeś produkcji/zakupu ciepła – my to zrobimy za Ciebie.
Już po jednym sezonie grzewczym sam dojdziesz do wniosku, że „opłacało się”, stąd raz jeszcze gorąco zachęcamy do współpracy.